VivaDiag Ag Rapid Test, 25ks

Kód: PL35
Neohodnoceno
Značka: Vivadiag
750 Kč 750 Kč bez DPH 30 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele (>5 balení)

Výrobce: VivaCheck Biotech (China).

Balení po 25ks.

Antigenní testování: Výtěrové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RychloTest koronavirus COVID19 SARS-CoV-2 Ag VivaDiag™

  • Antigenní test
  • Rychlotest COVID-19 výsledek testu do 15 min.
  • Baleno po 25ks
  • Neinvazivní
  • Jednoduché použití
  • Praktický, není potřeba přístroj
  • Stabilní, s vysokou přesností
  • Levný test na koronavirus

Použití RychloTestu na koronavirus COVID19 SARS-CoV-2 Ag VivaDiag™:

VivaDiag SARS-CoV-2 Ag Rapid Test slouží pro rychlou a kvalitní detekci antigenu nukleokapsidového protetinu SARS-Co-V-2 ze vzorku tekutiny odebraného z nosu a nebo z krku. Test je diagnostický pouze in vitro a slouží jen k profesionálnímu využití. Je určen pro klinické laboratoře a zdravotnické pracovníky a pro testování ve zdravotnických zařízeních.

Neslouží k domácímu testování!

VivaDiag SARS-CoV-2 Ag Rapid Test je založený na technologii imunotestu. Každá testovací sada má jednu linii monoklonární protilátky proti SARS koronaviru na detekční linii (T) a jednu anti-myší IgG polyklonální protilátku na linii kontroly kvality (C). Když se do jamky na platu přidá odebraný vzorek, bude reagovat se značenou protilátkou za vzniku komplexu, směs poté přejde přes membránu působením kapilár a integruje s detekovanou monoklonální protilátkou proti SARS koronaviru na detekčním řádku. Když vzorek obsahuje SARS-CoV-2 antigen, detekční čára bude fialově červená, což znamená, že antigen SARS je pozitivní. Jinak je výsledek testu negativní. Testovací sada obsahuje i kontrolní linii (C), která by měla být při všech platných testech zobrazena červeně. Když se kontrolní linie nezobrazí, je výsledek testu neplatný, ikdyž se objeví linie detekce.

Skladování a manipulace:

Zkušební sadu uchovávejte v chladu, na suchém místě mezi 2-30 °C. Uchovávejte mimo světlo. Expozice při teplotě, nebo vlhkosti mimo požadované podmínky může způsobit nepřesné výsledky. Používejte testovací sadu mezi teplotami 15 -30 °C a při vlhkosti v pásmu 10 – 90%.

Testovací sadu nepoužívejte po datu expirace, které je uvedené na fóliovém sáčku a krabici. Poznámka: Všechna data expirace jsou vytištěna ve formátu rok, měsíc, den.

Varovaní, bezpečnostní opatření a omezení

Výsledky testování na SARS-COV-2 by se neměly používat jako jediný podklad pro diagnostiku, nebo vyloučení infekce SARS, či na zjištění stavu infekce.

Negativní výsledky nevylučují infekci, zvláště u těch, kteří byli v kontaktu s virem. Na vyloučení infekce u těchto osob je třeba zvážit následné vyšetření pomocí molekulární diagnostiky a nebo CT.

Neotevírejte fólii testovací sady tak, aby obsah byl zbytečně vystaven působení vlivu zevního prostředí, dokud není sada připravená k okamžitému použití.

Nepoužívejte testovací sadu, pokud je poškozená, nebo je poškozen její obsah. Nepoužívejte testovací sadu opakovaně. S roztokem extraktu manipulujte opatrně, nedotýkejte se očí, nebo pokožky. Pokud dojde ke kontaktu roztoku s očima nebo pokožkou, tak je důkladně omyjte vodou. Nepoužívejte testovací sadu po datu expirace.

Pokud uživatel nemá zkušenosti s odebíráním vzorku a jeho manipulací, je doporučeno absolvovat osobní školení a poradu se zkušeným personálem.

Jako vzorek k testování použijte výtěr z nosu. Dobře si přečtěte instrukce, aby jste dosáhli co nejpřesnějších výsledků.

Při odběru a vyhodnocování vzorku použijte ochranné pomůcky, jako jsou laboratorní pláště, jednorázové rukavice a ochranné brýle. Po manipulaci se vzorkem si důkladně umyjte ruce.

Všechny součásti sady se považují za biologicky nebezpečné a mohou potenciálně přenášet infekční choroby z krevních patogenů a to i po vyčištění a desinfekci. Při likvidaci použitých testovacích sad dodržujte příslušná preventivní opatření a veškeré místní předpisy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygienické a ochranné pomůcky
Hmotnost: 0.375 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: